نحوه ی درست کردن اسفناج با پنیر

تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

مواد لازم:

 

    اسفناج تازه یک فنجون

    ماست یونانی یک فنجون

    پنیر (چدار باشه عالیه) دو فنجون

    ماکارونی فرمی دو فنجون

    نمک، فلفل (ترجیحا سیاه)، پودر سیر و پودر پیاز بسته به ذائقه شما

 

طرز تهیه:

 

ماکارونی رو طبق دستورالعمل روی بسته می‏پزیم، اسفناج ها رو میریزیم در یک ظرف زیر آبکش میگذاریم بعدش ماکارونیورا آبکش می‏کنیم. اسفناج ها در زیر نرم میشوند. نصف فنجان از آب ماکارونی را نگه میداریم میگذاریم کنار.

 

ماکارونی را با اسفناج ها برمیگردانیم در قابلمه.یک چهارم فنجون آب ماکارونی را به علاوه پنیر به قابلمه اضافه میکنیم و هم میزنیم تا پنیرها آب شوند.پودر پیاز و پودر سیر و نمک و فلفل را به ماست یونانی اضافه میکنیم

 

هم میزنیم تا خوب خامه ای شوند.حالا اگر دوس داشتید این سس خوشمزه رقیقتر شود آن آب ماکارونی را که نگه داشتید بهش اضافه کنید و سپس سس را به محتویات قابلمه اضافه کنید.

مطالب و نوشته‌های اخیر | آرشیو

طرز تهیه تست املت با هات‌داگ سولیکو

تُست املت با هات داگ! اسم جذابی است اما شاید از شنیدن آن تعجب و با خود فکر کنید املت را چگونه می‌شود به شکل تُست درست کرد؟ پیشنهاد ما این است که سعی کنید همیشه درپی کشف چیزهای جدیدی که امتحان نکرده‌اید باشید، مخصوصا در مورد غذا. کافیست کمی خلاقیت و جسارت داشته باشید تا از ایجاد تنوع لذت ببرید. در ادامه این مطلب می‌خواهیم به شما طرز تهیه تست املت با هات‌داگ را آموزش دهیم، یک تست رنگارنگ که بهترین گزینه برای صبحانهء یک روز تعطیل است.