سرقت مسلحانه در تهران/ سارقان را شناسایی کنید

تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت از وقوع سرقت مسلحانه 70 میلیون تومانی 2 جوان از یک مجتمع مسکونی در خیابان محمدعلی جناح خبر داد و از شهروندان درخواست کرد که در صورت شناسایی تصاویر متهمان مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

به گزارش ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، روز بیستم شهریور امسال 2 جوان با تهدید اسلحه نسبت به سرقت بیش از 70 میلیون تومان پول و طلا از ساکنان یک مجتمع مسکون در خیابان محمدعلی جناح تهران اقدام کرده و پس از محبوس کردن ساکنان از محل متواری شدند.

 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت مسلحانه و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 34 تهران، پرونده در اختیار اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، یکی از شکات که سارقان با ورود به خانه اش اقدام به حبس کردن او و دختر شش ساله اش کرده بودند، به کارآگاهان گفت: زنگ واحد مسکونی زده شد و دختر 6 ساله ام در را باز کرد که ناگهان دو نفر با اسلحه وارد و سپس اقدام به ضرب و شتم من کردند و سپس تمام طلاها و وجوهات نقد موجود در خانه را سرقت کرده و متواری شدند.

کارآگاهان تصاویر دوربین های مجتمع مسکونی مورد بازبینی قرار دادند و با راهنمایی شکات پرونده، تصاویر 2 سارق مسلح شناسایی شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: به منظور شناسایی و دستگیری این دو سارق مسلح، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر این دو متهم از سوی بازپرس صادر شد و در این رابطه از شهروندانی که هرگونه اطلاعاتی در خصوص هویت، محل سکونت و تردد این افراد دارند درخواست می شود تا از طریق شماره تماس های 51055501 و 55381036 مراتب را در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

مطالب و نوشته‌های اخیر | آرشیو

طرز تهیه تست املت با هات‌داگ سولیکو

تُست املت با هات داگ! اسم جذابی است اما شاید از شنیدن آن تعجب و با خود فکر کنید املت را چگونه می‌شود به شکل تُست درست کرد؟ پیشنهاد ما این است که سعی کنید همیشه درپی کشف چیزهای جدیدی که امتحان نکرده‌اید باشید، مخصوصا در مورد غذا. کافیست کمی خلاقیت و جسارت داشته باشید تا از ایجاد تنوع لذت ببرید. در ادامه این مطلب می‌خواهیم به شما طرز تهیه تست املت با هات‌داگ را آموزش دهیم، یک تست رنگارنگ که بهترین گزینه برای صبحانهء یک روز تعطیل است.