تمرین سربازان آمریکایی در مرز کره‌شمالی برای جنگ شیمیایی

تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶

روزنامه اکسپرس نوشته است، سربازان آمریکایی در فاصله دو کیلومتری مرز کره شمالی، برای "جنگ شیمیایی" آماده می‌شوند.

به گزارش ایسنا، این روزنامه نوشته است، کره شمالی با ادامه جاه‌طلبی خود برای ساخت زراتخانه‌ای از تسلیحات مرگبار، جهان را به وحشت انداخته است.

ویدیویی که توسط برنامه تلویزیونی "60 دقیقه" تهیه شده، به تمرین سربازان آمریکایی می‌پردازد.

مجری این برنامه گفت: درباره چشم‌انداز حمله هسته‌ای چیزهای زیادی می‌شنویم اما در درجه اول جنگ متعارف محتمل‌تر است. در سوی دیگر این مرز، بیش از 10 هزار راکت کره شمالی آماده پرتاب هستند و کره جنوبی را هدف گرفته‌اند. در روزهای نخست جنگ در این منطقه، بیش از یک میلیون تن جان خود را از دست خواهند داد.

در همین حال آلخاندرو کائو، نماینده ویژه اسپانیا به کره شمالی درخصوص حمله به پیونگ‌یانگ از سوی آمریکا هشدار داده است.

وی اظهار کرده: اگر کره شمالی از جانب آمریکا با حمله هسته‌ای مواجه شود، پاسخ آن را نیز با حملات هسته‌ی خواهد داد. آمریکا با حمله هسته‌ای به کره شمالی جهان را نابود خواهد کرد. به محض آن که ده موشک که معادل 1000 بمب به کار گرفته شده در حمله هیروشیما و ناکازاکی هستند، پرتاب شوند، چه کسی در جهان زنده خواهد ماند؟ نه استرالیایی‌ها، نه اسپانیایی‌ها و نه آمریکایی‌ها. همانطور که همه می‌دانیم، جهان به پایان خواهد رسید.

مطالب و نوشته‌های اخیر | آرشیو

طرز تهیه تست املت با هات‌داگ سولیکو

تُست املت با هات داگ! اسم جذابی است اما شاید از شنیدن آن تعجب و با خود فکر کنید املت را چگونه می‌شود به شکل تُست درست کرد؟ پیشنهاد ما این است که سعی کنید همیشه درپی کشف چیزهای جدیدی که امتحان نکرده‌اید باشید، مخصوصا در مورد غذا. کافیست کمی خلاقیت و جسارت داشته باشید تا از ایجاد تنوع لذت ببرید. در ادامه این مطلب می‌خواهیم به شما طرز تهیه تست املت با هات‌داگ را آموزش دهیم، یک تست رنگارنگ که بهترین گزینه برای صبحانهء یک روز تعطیل است.